Alechata.net już w mediach

02.01.2018

Powrót

Rozpoczęliśmy promocję naszego serwisu ofert nieruchomości z Torunia i okolic: alechata.net. To nowe narzędzie daje naszym klientom wiele korzyści, których nie ma w innych komercyjnych mediach.

Lokalnie

TPPN skupia firmy pośrednictwa nieruchomości, które pozyskują oferty lokalne. Ważne jest dla nas, aby każdy zainteresowany znalazł tutaj ofertę, która usytuowana jest w okolicy, a nie gdzieś na drugim końcu kraju. Dlaczego? Ponieważ członkowie TPPN to znawcy rynku z Pomorza i Kujaw.

Aktualnie

Stawiamy na jakość. Głównym elementem tego znanego wszystkich w branży hasła jest aktualność oferty. Niestety jest to największa bolączka komercyjnych serwisów oferujących nieruchomości. U nas za sprawą częstych aktualizacji trzymamy rękę na pulsie i wiemy jaki jest status oferty.

Idealnie

Paczkowanie ofert to hasło klucz do serwisu alechata.net. Jest to chyba główny wyznacznik, jaki odróżnia nasz serwis od innych. Członkowie TPPN debatowali prawie rok nad tym, jak usprawnić sposób dotarcia do reklamowanych ofert nieruchomości i udało się! Praktycznie wyeliminowaliśmy sytuację, w której na liście pojawiają się te same oferty. Genialne! Daje to poszukującemu komfort w postaci niepowtarzalności. Nie ma już nieskończonych list, w której jedno mieszkanie, czy dom ukazuje się kilkukrotnie, co sprawia ułudne wrażenie szerokiego wyboru. Lista jest krótsza, co powoduje porządek i harmonie, a przede wszystkim umożliwia połapanie się w ofertach. Oferta listuje się tylko raz.

Alechata.net to mocna odpowiedź na bałagan na rynku serwisów oferujących nieruchomości. Można w niej znaleźć nieruchomości dodane przez firmy zrzeszone w Toruńskim Porozumieniu Pośredników Nieruchomości, a żeby dostać się do tego grona należy mieć rekomendację członka stowarzyszenia.

Krzysztof Butowskialechata-logo-1024x234

 

 

Comments are closed.