logo_color

TPPN działa w oparciu o System Wymiany Ofert, najbardziej rozwiniętym narzędziu pracy  umożliwiającym szybką i sprawną obsługę Klientów. W Toruniu SWO tworzy obecnie 6 wiodących biur nieruchomości. Twórcą i dostawcą oprogramowania jest firma Asari Sp. z o.o.

Najważniejsza funkcja systemu to natychmiastowa wymiana ofert wraz ze zdjęciami pomiędzy uczestnikami, wysyłanie ofert do klientów i kojarzenie stron. Nieoceniony jest komfort pracy, gdy:

  • każdą ofertę, swoją bądź biura współpracującego można natychmiast wysłać do klienta; oferta którą wysyłamy zawsze zawiera tylko i wyłącznie dane kontaktowe do osoby, która wysyła maila
  • mamy pewność, że w systemie zawsze publikowane są aktualne oferty
  • jednym przyciskiem można dopasować oferty z kilku biur dla swojego klienta

Rozwiązaniem, które wyróżnia SWO, jest paczkowanie ofert. Każda z ofert wprowadzona do systemu wyświetlana jest tylko raz na liście wyników, dzięki temu skraca się czas pracy, a baza ofert jest czytelna. Jednym przyciskiem wyrażamy chęć współpracy.

Kolejna korzyść płynąca z przynależności do SWO TPPN to wzajemna publikacja ofert biur współpracujących na swoich stronach internetowych oraz w serwisie TPPN.

 

System Wymiany Ofert to najwyższa jakość w obsłudze klientów biur nieruchomości.